Milwaukee MXF DCD150-302C KIT MX FUEL™ Wiertnica diamentowa 150mm pełny zestaw 4933471835
Milwaukee
Tylko się spiesz! 11 pozycje pozostawione w magazynie.
Dni Godzin Minut Sekund
Brutto
Dostawa w ciągu 24-48h
Ilość
W magazynie
  Profesjonalne doradztwo
Masz pytania? Zadzwoń tel. 695-618-057 lub napisz do Nas!
  Zasady dostawy
Błyskawiczna dostawa! Wysyłka na wskazany adres lub do paczkomatu. Kurier InPost.
  Polityka bezpieczeństwa
Gwarancja bezpieczeństwa zakupów - Sklep autoryzowanego dystrybutora Milwaukee
  Gwarancja i Oryginalność
3 lata gwarancji na produkt! Zapewniamy oryginalność produktu wyłącznie z polskiej dystrybucji.
Milwaukee MXF DCD150-302C KIT – Wiertnica diamentowa 150 mm MX FUEL™ (4933471835)
Milwaukee MXF DCD150-302C KIT to profesjonalna wiertnica diamentowa o średnicy 150 mm, zasilana akumulatorowo w technologii MX FUEL™, zapewniająca wydajność porównywalną z urządzeniami przewodowymi. Wyposażona w opatentowane sprzęgło AUTOSTOP™ oraz dwubiegową przekładnię, umożliwia precyzyjne wiercenie otworów na sucho i mokro, z zachowaniem pełnej kontroli i bezpieczeństwa.
  • ✔ Wydajność wiercenia otworów do 152 mm na mokro i sucho
  • ✔ Dwubiegowa przekładnia z laserowo wygrawerowanymi oznaczeniami prędkości
  • ✔ Bieg 1: wiercenie otworów do 75 mm przy 1600 obr./min
  • ✔ Bieg 2: wiercenie rdzeniowe otworów od 76 do 152 mm przy 800 obr./min
  • ✔ Opatentowane sprzęgło AUTOSTOP™ zapobiegające samoczynnemu obracaniu się wiertnicy
  • ✔ Wbudowane czujniki poziomu i nacisku dla optymalnej kontroli wiercenia
  • ✔ Kompatybilność z systemem M18™ SWITCH TANK™ do doprowadzania wody
  • ✔ Uchwyt narzędziowy 1¼″ UNC + ½″ G pasujący do popularnych koron diamentowych
  • ✔ W zestawie: walizka, blokada dźwigni, uchwyt boczny, stojak MXF DR255TV
  • ✔ Zestaw zawiera 2 akumulatory MXF CP203 REDLITHIUM™ 3.0 Ah oraz szybką ładowarkę MXF C
Napięcie MX FUEL™ akumulatorowe
Maksymalna średnica wiercenia 152 mm