Milwaukee M12 FBFL13-402B FUEL™ pilnik taśmowy 13mm 12v 2x4,0ah + ładowarka w torbie 4933480961
Milwaukee
Tylko się spiesz! 15 pozycje pozostawione w magazynie.
Dni Godzin Minut Sekund
Brutto
Dostawa w ciągu 24-48h
Ilość
W magazynie
  Profesjonalne doradztwo
Masz pytania? Zadzwoń tel. 695-618-057 lub napisz do Nas!
  Zasady dostawy
Błyskawiczna dostawa! Wysyłka na wskazany adres lub do paczkomatu. Kurier InPost.
  Polityka bezpieczeństwa
Gwarancja bezpieczeństwa zakupów - Sklep autoryzowanego dystrybutora Milwaukee
  Gwarancja i Oryginalność
3 lata gwarancji na produkt! Zapewniamy oryginalność produktu wyłącznie z polskiej dystrybucji.
Milwaukee M12 FBFL13-402B FUEL™ – pilnik taśmowy 13 mm 12V 2×4,0 Ah + ładowarka w torbie (4933480961)
Milwaukee M12 FBFL13-402B FUEL™ to pierwszy na świecie bezprzewodowy pilnik taśmowy 12V o szerokości taśmy 13 mm. Najlżejszy bezprzewodowy pilnik taśmowy na rynku – tylko 1,1 kg z akumulatorem 2 Ah. Zapewnia doskonały balans i przewyższa pneumatyczną konkurencję, oferując maksymalną kontrolę i wygodę pracy.
  • ✔ Dwukierunkowy tryb pracy – wybierz kierunek taśmy, aby kontrolować padanie iskier i wiórów
  • ✔ Konstrukcja do pracy jedną ręką – idealna do ciasnych przestrzeni i prac nad głową
  • ✔ Beznarzędziowa regulacja głowicy 360° – wygoda użytkowania i kompaktowe przechowywanie
  • ✔ Beznarzędziowa wymiana taśmy oraz dioda LED oświetlająca miejsce pracy
  • ✔ Kompatybilny ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M12™
Napięcie 12 V
Szerokość taśmy 13 mm
Długość taśmy 457 mm