Milwaukee M18 FHSAG125XPDB2-0X FUEL™ Wysokowydajna szlifierka kątowa 125mm z hamulcem 18V w walizce 4933493417
Milwaukee
Tylko się spiesz! 43 pozycje pozostawione w magazynie.
Dni Godzin Minut Sekund
Brutto
Dostawa w ciągu 24-48h
Ilość
W magazynie
  Profesjonalne doradztwo
Masz pytania? Zadzwoń tel. 695-618-057 lub napisz do Nas!
  Zasady dostawy
Błyskawiczna dostawa! Wysyłka na wskazany adres lub do paczkomatu. Kurier InPost.
  Polityka bezpieczeństwa
Gwarancja bezpieczeństwa zakupów - Sklep autoryzowanego dystrybutora Milwaukee
  Gwarancja i Oryginalność
3 lata gwarancji na produkt! Zapewniamy oryginalność produktu wyłącznie z polskiej dystrybucji.
Milwaukee M18 FHSAG125XPDB2-0X FUEL™ to wysokowydajna szlifierka kątowa 125 mm, która dostarcza moc porównywalną do szlifierek sieciowych 1800 W. Wyposażona w innowacyjne technologie, takie jak RAPIDSTOP™ zapewniający najszybsze zatrzymanie tarczy w mniej niż 1 sekundę, oraz FIXTEC™ do beznarzędziowej wymiany tarczy, gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę pracy.
  • ✔ Zwiększona wydajność i lepsza ergonomia dzięki zmniejszonej obudowie wokół silnika
  • ✔ Antywibracyjny uchwyt boczny zmniejszający odczuwalne wibracje
  • ✔ Wbudowany FIXTEC™ umożliwiający beznarzędziową wymianę tarczy
  • ✔ Nieblokujący włącznik łopatkowy z funkcją zapobiegania przypadkowemu uruchomieniu
  • ✔ Smukły korpus elektronarzędzia dla lepszej kontroli
  • ✔ Zdejmowana osłona przeciwpyłowa chroniąca silnik i wydłużająca jego żywotność
  • ✔ Bezkluczowa regulacja osłony dla szybkiej i efektywnej pracy
  • ✔ Technologia HIGH OUTPUT™ zapewnia większą wydajność i dłuższy czas pracy
  • ✔ Elastyczna platforma akumulatorowa współpracująca ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™
W zestawie:
  • ✔ Walizka transportowa
  • ✔ Osłona zabezpieczająca
  • ✔ Zacisk osłony tnącej
  • ✔ Uchwyt boczny
  • ✔ Kołnierz
  • ✔ Nakrętka kołnierzowa
  • ✔ Klucz
EAN 4058546482886
Numer artykułu 4933493417
Napięcie 18 V
Średnica tarczy 125 mm
Średnica otworu tarczy 14 mm
Prędkość bez obciążenia 9000 obr./min
Maksymalna głębokość cięcia 33 mm